Hakkımızda

DiyetineSaglik.Com Hakkımızda Bölümü Bu Bölümde site kuralları ve sitenin işleyiş amacı yer almaktadır.

Diyetine Sağlık, insanların daha sağlıklı yaşayabilmesi için gerekli bilgileri araştırmaya odaklı bir platformdur. Diyetine Sağlık platformu bitkiler, hastalıklar ve spor üzerine araştırmalar yapar, uzmanlardan görüş alır ve bunları okuyucularına aktarır. Diyetine Sağlık sitesinin amacı, insanların daha sağlıklı bir hayat en doğal hali ile yaşaması için fikirler vermek ve dünyadaki bilinen hastalıklar ile bilgileri okuyucularına aktarmaktırç

Diyetine Sağlık sitesinde yazan hiçbir bilgiyi doktorunuza danışmadan kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Diyetine Sağlık sitesinde yazan bütün yazılar bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir hastalığın tedavisi yada çözümü değildir. Sağlık ile ilgili

Tüm dünya üzerinde evcil, vahşi hayvanlar üzerine odaklanan bir platformdur. Bu platform üzerinde insan ırkları, insanların tarihçesi, çeşitli insan ırkları ve insanoğlu hakkında da bilgilendirmeler yapılmaktadır. Canlılar.net, kendisini hayvanlar, insanlar, bakteriler, virüsler ve diğer bilinmeyen canlı türlerine adamış bir internet sitesidir. Bu platform üzerinde öğrenerek zaman geçirecek ve bilgileneceksiniz. Dünya üzerinde hiç bilmediğiniz kadar canlı türü vardır. Canlilar.net üzerinde bilimsel veriler, yararlı içerikler ve araştırma yazıları bulunmaktadır. Canlilar.net, hayvanları seven ve çevre bilincini arttırmak amacıyla 2020 tarihinde faaliyete geçmiş bir platformdur.

Canlılar, diğer adıyla canlilar.net 2020 tarihinde hayvanlar, insan türleri ve diğer canlı türleri için açılmış aydınlatıcı içerikler bulunan bir topluluktur. Canlilar.net üzerinde birden fazla türde hayvanın, insanın ve diğer canlı türlerine ait bilgileri bulabilirsiniz.

Diyetine Sağlık 2019 yılında kurulmuş bir bilgi platformudur. Sayfamızda hastalıklar, bitkiler ve sporlar üzerine bilgi alabilirsiniz.

Diyetine Sağlık herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı değildir. Hiçbir sağlık kurum yada kuruluşu ile alakamız yoktur. Tamamen bağımsız olarak Diyetine Sağlık adı ile internet dünyasında bilgi paylaşımı yapmaktayız.

Tüm istek, soru ve şikayetlerinizi info@diyetinesaglik.com üzerinden yapabilirsiniz. Mail üzerinden dönüşler sağlanmaktadır.


Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı